AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
gaudi
Membru activ

Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 39
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

MesajSubiect: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța   Lun 15 Dec 2014, 16:48

Titlu: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța
Sursa: mediafax.ro
Autor: ***
Data: 2014.12.15, 16:32

Două apeluri la 112 au anunțat, luni după-amiază, că un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol, din județul Constanța, iar la fața locului au fost trimise echipaje de pompieri, Ambulanță, Poliție și scafandri.

Conform reprezentanților ISU Constanța, elicopterul SMURD se îndrepta dinspre Tulcea către Spitalul Județean Constanța.

La fața locului au fost trimise echipaje de pompieri, Ambulanță, Poliție, jandarmi și scafandri.

Mai multe informatii
Sus In jos
felix
Fotograf

Numarul mesajelor : 1008
Varsta : 24
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 12/09/2008

MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța   Lun 15 Dec 2014, 18:56

Se pare ca era 348...
Sus In jos
MRares
Fotograf

Numarul mesajelor : 755
Varsta : 38
Localizare : Hell
Data de inscriere : 27/08/2011

MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța   Lun 15 Dec 2014, 19:20

Anul asta a fost chiar negru pentru aviatie......
Sus In jos
MRares
Fotograf

Numarul mesajelor : 755
Varsta : 38
Localizare : Hell
Data de inscriere : 27/08/2011

MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța   Mar 16 Dec 2014, 08:47

Oare cum scap de cosmarul tuturor idiotilor imbecili care scriu despre acest accident? Mi plin facebook-ul, ii plin netul si majoritatea sunt elucubratii monumentale......... Era ceva vorba, a lu Virusu, pe aici, nu imi aduc aminte dar stiu ca se potriveste de minune..... Cred ca renunt sa mai intru pe facebook (imi suspend contul) si sa citesc ceva pana nu se intampla altceva care sa distraga atentia presei de la scris prostii monumentale......
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța   

Sus In jos

Un elicopter SMURD s-a prăbușit în Lacul Siutghiol din județul Constanța
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Decoratiuni diverse (5)
» Metoda servetelului capitolul VII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: