AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți | 

Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
kampfmaschine
Moderator

Numarul mesajelor : 1926
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2010

MesajSubiect: Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania   Mar 01 Noi 2011, 14:46

Titlu: Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania
Sursa: Wall-street.ro
Autor: Cristian Gubandru
Data: 01/11/2011

Citat :
Operatorul aerian de linie Tarom scoate la vanzare peste 20.000 de bilete pentru anul 2012, la pretul de 119 euro, cu toate taxele incluse pentru un bilet dus–intors, la achizitionarea pe website-ul companiei.

Promotia este valabila pentru rutele: Bucuresti-Munchen-Bucuresti; Bucuresti-Frankfurt-Bucuresti; Sibiu-Munchen-Sibiu; Cluj Napoca-Frankfurt-Cluj Napoca.

Calatoriile dus-intors vor avea loc intre 15 ianuarie 2012 si 31 octombrie 2012. Tarifele sunt disponibile spre vanzare in perioada 01-30 noiembrie 2011.

Pasagerii pot sa isi faca formalitatile de check-in pe website-ul companiei, cu maximum 30 de ore si pana la o ora inainte de plecare, si pentru cursele cu plecare din Romania catre Germania.

Prin intermediul serviciului de check-in online, pasagerii isi vor putea alege singuri locurile in avion si vor merge direct la poarta de imbarcare, evitand aglomeratia de la ghiseele de check-in din aeroporturi.

Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane Tarom a fost infiintata in 1954. Tarom a transportat 2.200.000 de pasageri in anul 2010 si opereaza catre 54 de destinatii in sezonul de iarna 2011-2012.
Sus In jos
metalactual
Membru activ

Numarul mesajelor : 538
Varsta : 49
Localizare : Buc.
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania   Mar 15 Noi 2011, 18:31

Cea mai buna oferta pe aceasta ruta, pe care am vazut-o eu in timp, este la 99 eur TTI, cu Lufthansa.
Dar cum niciodata pentru vara nu am reusit sa prind acest pret, am muscat oferta Tarom, ceva mai scumpa. Orele de zbor sunt f. bune, la 9:30 sunt pe MUC si plec la 19:40 de pe MUC, parca. Desi Lufthansa are mai multe zboruri zilnice, cred, nu reusesc sa prind ore bune. Degeaba castig 20 eur, daca pierd ore bune pe ambele zile. Nu este o oferta rea. In ultima vreme am devenit "fan" Tarom.
Sus In jos
atr_42_500
Flight Level 400
Flight Level 400

Numarul mesajelor : 1059
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2008

MesajSubiect: Re: Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania   Mier 16 Noi 2011, 13:20

Greu de concurat cu LH - 100 EUR
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania   

Sus In jos

Tarom, bilete la 119 euro pentru zborurile catre Germania
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Link-uri utile catre tipare, pentru copii
» Broderia mecanica-carte scanata
» Poezii pentru copii
» Conserve pentru iarna (2)
» Schite pentru goblene

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: