AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți | 

Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Flori
Fotograf

Numarul mesajelor : 765
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2009

MesajSubiect: Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)   Mar 29 Dec 2009, 22:38

Ieri, 29 decembrie, la bordul unui minunat 737-800 al celor de la Blue Air, am plecat din "halta" Baneasa (sorry, chiar nu am cum sa ii zic altfel) cu destinatia Londra, via noua escala a celor de la Blue Air, Salonic Grecia....

Pozele sunt direct din aparat, nu am mijloacele necesare sa ma joc cu ele acum...

Un TR va venii in cam 2 saptamani, cu toata excursia. Acum inca adun material Smile

Cladirea Terminalului

Cladirea Terminalului + cisterna de alimentare, ca si bonus

Cladirea Terminalului fara juma de aripa in cadru

Turnul

Pista (in drum spre o decolare frumoasa.... capatul pistei era in mare)

Salonic in mai toata splendoarea

Pe aceasta cale vreau sa multumesc celor de la Blue Air pentru geamurile incredibil de curate... Atat de curate incat aveam o portiune de 3 cm curati... restu.... Asta e!

Flori
Sus In jos
http://www.syhaya.blogspot.com
valavia
Administrator

Numarul mesajelor : 2869
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

MesajSubiect: Re: Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)   Mar 29 Dec 2009, 22:52

Si uite asa mai adaugam un aeroport la colectia noastra, frumoasa inaugurare, mai ales ultimele doua poze. Have fun pe meleaguri straine si sa vii cu un TR ca noi il asteptam Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)   Lun 08 Feb 2010, 13:49

Salut!

Si eu o sa zbor spre Thessaloniki peste 2 saptamani cu Blue-Air. Stii cumva, folosesc doar b737-800 pe ruta asta, sau sunt sanse sa zbor cu o "ruptura" -300 sau -400?

Merci!
Sus In jos
aegean
Membru activ

Numarul mesajelor : 848
Varsta : 37
Localizare : LEMD
Data de inscriere : 29/12/2007

MesajSubiect: Re: Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)   Mier 22 Sept 2010, 14:27

De saptamana trecuta....din pacate din masina.

OAL A319

BER B738

TVS A320

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)   

Sus In jos

Thessaloniki - Makedonia (Mikra) (SKG / LGTS)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din strainatate - Airports outside Romania :: Europa de Sud-
Mergi direct la: